تکنولوژی های ذخیره سازی و بایگانی داده ها مناطقی که مورد توجه ویژه شرکت هایی مثل برادران وارنر قرار گرفته ، جایی که تعداد قابل توجهی از رسانه های سرگرمی جهان تولید و بایگانی می شه. برای کمک به حفظ این فیلم و محتوای تلویزیونی ، برادران وارنر و مایکروسافت همکاری کردن تا اثبات آزمایش مفهوم را برای پروژه سیلیکا ارائه بدن ،پروژه تحقیقاتی مایکروسافت که از لیزر نوری و هوش مصنوعی برای ذخیره داده ها در شیشه کوارتز استفاده می کنه .

قطعه ای از شیشه سیلیکا به ابعاد ۷.۵ سانتی متر در ۲ میلی متر قادر به نگه داشتن کل من ۱۹۷۸ در قالب توری سه بعدی و تغییر شکل های نانو به عنوان بخشی از پروژه سلیکا به کمک مایکروسافت ، تحقیق و در نتیجه ۷۵.۶گیگابایت اطلاعات داخل شیشه کوارتز بادوام که حتی اندازش به یک بطری آب هم نمی رسه .

بازوی تحقیقاتی ردموند با برادران وارنر کار کرده تا داده ها رو با رمزگذاری اون با لیزر ذخیره کنه و پس از الگوریتم های یادگیری ماشینی برای رمزگشایی تصاویر و الگوهای ایجاد شده با قطبش نور برای درخشش در شیشه استفاده کنه.

مارک راسینوویچ گفت : ذخیره کامل من در شیشه و قادر به خواندن موفقیت آمیز یک نقطه قوت مهم برای مایکروسافته، این پروژه برای توسعه فناوری های ذخیره سازی طولانی مدت بزرگ برای تأمین نیازهایی که رو به رشد و جابجایی از رسانه های مغناطیسی سنتی به نفع شیشه سیلیس با دوام تمرکز کردن .

آزمایش گاه تحقیقاتی ماکروسافت

Fence Dark

ذخیره فیلم سوپرمن تو یک تیکه شیشه توسط مایکروسافت

شیشه ,ذخیره ,های ,فیلم ,مایکروسافت ,وارنر ,در شیشه ,برادران وارنر ,داده ها ,من ,شیشه کوارتز

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اسکلت فلزی jadidnews تی تی دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد nothing but blog fanooskhialrt فروش اسباب بازی مگامایند مصالح ساختمانی تهران 95749113 اینجا همه چیز هست HajiLand | حاجی لند